Youtube Videolar Hakkında Mesajlaşma özelliği Geldi

Yotube modeil uygulamasında videolarla ilgili olarak arkadaşlarınızla mesajlaşabileceğiniz sohbet edebileceğiniz yazışma özelliği tüm Dünya'da aktif hale getiriliyor. Youtube uygulamasında yeni gelen özellik ile yayınlanan videolarla ilgili olarak arkadaşlarınızla uygulamadan ayrılmadan sohbet edebileceksiniz. Daha önce Kanada'da uygulanan özellik artık tüm Dünyadaki kullanıcılar için uygulanmaya başlanacak.

Yapılan güncelleme ile youtube uygulamasında izlediğiniz videoyu üst bölümde yer alan paylaş butonuna tıklayarak rehberinizde olan kişilerle mesajlaşmaya başlayabilirsiniz. Sohbete yeni birilerini ekleyebilirek sohbetin içeriğini genişletebilirsiniz. Mobil telefondan youtube uygulamasını kullananlar için farklı bir özellik olmuş.

youtube video izlerken mesajlaşma

Kanada'lı kullanıcıların uzun süreden beri aktif olarak test ettiği özellik artık herkes tarafından aktif olacak. Ülkemizde çok sevilir mi? şimdilik bilemiyoruz ancak mutlaka kullananlar ve sevenler çıkacaktır. Özellikle müzik ve eğitim videoları için oldukça etkili bir yöntem olacağı kesin.

Peki arkadaşlar siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Youtube uygulaması üzerinden mesajlaşmayı kullanmayı düşünür müsünüz? İşte videosu

/ /
Yorumlar
Puan:
Adınız :
Mail : Mail Adresiniz Kimseye Gösterilmez. Yorumunuza cevap verilirse size mail ile bilgi vereceğiz. Eposta adresinizi yazmak zorunda değilsiniz.
Mesajınız: