Stres Çarkı Alacaklara Tavsiyeler

Bu gün 24 nisan ve işim olmadığı için Eminönü tahtakaleye doğru gittim ve piyasada alınıp satılan ürünlere biraz göz gezdirdim. Havanın güzel olmasını fırsat bilerek üsküdar vapuru ile boğaz manzarası eşliğinde emin önüne vardığımda biraz serinde olsa yinede üşümüyordu insan. Tahtakale'de hemen her dükkanın önünde göze çarpan değişik modellerde ve desenlerde stres çarkları dikkat çekiyor. İnternette biraz araştırma yaptığımda gittigidiyor ve n11 gibi bir çok sitede onlarca modelini bulmak mümkün. Eminönünde parakende olarak 7,5-10 tl fiyat aralığında satılan ürünler haliyle internette 20-30 tl fiyat aralığında satılıyordu. Daha kaliteli olan metal stres çarkları ise 25 tlden parakende satılıyor. Toptancıdan fiyat aldığım metal stres çarkı 3.75 dolar fiyat söyledi.

Toptan stres çarkları

[caption id="attachment_94" align="alignnone" width="600"]metal stres çarkı Resimde gördüğünüz metal stres çarkları toptan satış fiyatı 3.75 dolar. 12-13 tl fiyat aralığında satılıyor[/caption] Daha ucuz modellerinde stoklarda kalmamıştı onlarında satış fiyatı 1 doların biraz üzerinde. Yerli üretimler ise 3-4 tl aralığında satılıyor ancak ithal stres çarkları kadar iyi dönmüyor ve ele güzel oturmuyorlar.

Yakından incelediğim stres çarklarından almak istiyorsanız mutlaka ithal ürünlerden almanızı tavsiye ederim. Hem daha uzun dönme süresi hemde ele oturması nedeni ile çinliler bu işi başarmışlar. Türkiye'de ise fırsattan istifade 3D yazıcılarda basılan modeller var ancak kenarları düzgün değil ve elinize aldığınızda o basitliği hissedebiliyorsunuz. Farklı firmaların getirdiği ürünlerde nedense bir çok firma fatura kesmeye çok yatkın değillerdi. Nakit parayı ver al git gerisini sorma hesabı çalışıyorlardı. Ürünler faturasız olduğu için almadan geldim. Kendime numune alsammı diye düşünürken elim üşüdüğü için çeviremedim ve ondanda vazgeçtim. Aslında bi tane alsam güzel olurmuş.

Işıklıları da mevcut

Stres çarkları o kadar satıldı ki belki rakamsal olarak milyonları bile bulmuş olabilir. Tahtakale piyasasında görüştüğüm kişiler bu işin ramazana kadar daha devam edebileceğini daha sonrasında yerini başka bir ürüne bırakacağını söylediler. Artık piyasa neredeyse doyma noktasına geldi yediden yetmişe herkesin bir stres çarkı oldu. ışıklı stres çarkı Özellikle gece karanlığında hoş bir ışık saçıyor olmasından dolayı terdcih edilebilir ancak benim en çok sevdiğim metal olanlar oldu. Hem elde güzel dönmesi ve ağırlığı sebebiyle metal olanlar güzel geldi. Plastik olanlarsa daha hafif ve oyuncaksı bir tarzı var. Son söz olarak her zevke ve bütçeye uygun bir stres çarkı bulabilmeniz mümkün. İnternette rakabet o kadar arttı ki neredeyse toptan fiyatlarına yakıt fiyatlarda stres çarkı satın alabilmeniz mümkün. İnternetten sipariş vermeyi düşünüyorsanız gitti gidiyor n11 ve hepsi burada gibi sitelerin kampanyalarını takip ederek çok ucuza satın alabilirsiniz. Toptan alıp satış yapmayı düşünüyorsanız internette toptan stres çarkı arayarak bir bayi bulabilirsiniz.

/ /
Yorumlar
Puan:
Adınız :
Mail : Mail Adresiniz Kimseye Gösterilmez. Yorumunuza cevap verilirse size mail ile bilgi vereceğiz. Eposta adresinizi yazmak zorunda değilsiniz.
Mesajınız: