Seg 43 inç televizyon Smart özellikleri ve fiyatı ile bimde satılıyor

Bim müşterilerine özel olarak getirdiği seg 43 inç 109 cm smart led televizyon piyasa fiyatından daha ucuza bim markette 26 mayıstan itibaren satışa sunulacak. Her cuma farklı kategorilerdeki ürünlerin satışa sunulduğu bim markette bu cuma televizyonun yanında dahili uydu alıcısı ve duvara asma aparatı hediyesiyle satışa sunuluyor. Televizyonun piyasa fiyatı 1250-1400 arasında değişirken bim'de 1199 tl fiyat etiketiyle satın alabilirsiniz. Aklınızda televizyon almak varsa full hd özellikleriyle bim seg smart televizyonu vestel garantisiyle, dahili uydu alıcısı özellikleriyle tercih edebilirsiniz. Seg televizyonlar Türkiye'de vestel garantisi altında satılıyor. Aldığınız ürün 2 yıl garantili olarak satılıyor. Doların artması ile birlikte bir çok teknoloji ürünlerine zam geldiği için daha önceleri 1000 tl civarında satılan televizyonlar 150-200 tl fiyat artışına maruz kalmış diyebiliriz.

Seg 43 inç televizyon özellikleri

Bim'de satılan seg marka 43 inç 109 cm televizyon özellikleri şöyle;

Panel ölçüleri : 43 inç / 109 cm DVB: HD dvb-t/c/s2MPEG4 internet özelliği : mevcut Dahili uygu alıcısı mevcut Scart girişi var Ses sistemi: German + nicam stero Full hd 1980x1080 px çözünürlüğünde Hdmı girişi var 2 yıl vastel garantili Seg 43 inç tv fiyatı : 1199 tl / Axess ve world karta 6 taksit imkanı

Bim Seg 43 inç tv alınır mı?

Bu ürünle ilgili bilgi araştırırken bir çok siteyi dolaştım bimkataloğunda tam ürün kodu verilmediği için hepsi burada sitesinde çok benzer özelliklerde satılan televizyon 1479 tl fiyat yazmışlar. Televizyonda wi-fi alıcısı mevcut olmadığı için internete kablo veya vestel dongle adı verilen wi-fi alıcısı yoluyla bağlanabilirsiniz. Görüntü kalitesi diğer televizyonlara nazaran biraz soluk gibi durduğunu belirtelim lg ve samsung gibi panellerle karşılaştırıldığında biraz soluk kalıyor. Ürünün fiyat olarak diğer modellerden ucuz olduğunu belirtmekte yarar var. Bu fiyata böyle bir televizyon alabilirsiniz. Paranız varsa lg, samsung gibi led televizyonda çığır açmış markalara yönelebilirsiniz. Son zamanlarda televizyon fiyatlarıyla ilgili hiç çalışma yapmamıştım. Bime gelen seg markayı görünce piyasayı biraz araştırma fırsatım oldu ve bir çok siteyi dolaştım fiyat performans değerlendirmelerine göz attığımda bir çok üründe indirim yapılması gerekirken zam yapıldığını gözlemledim. Düz smart özelliği olmayan 43 inç televizyonların 1250 tl den başladığını söyleyelim. Bu televizyonu yeni evlenecekler fazla masraf etmeden evlerinde akşam işten gelince dizilere bakabilecekleri mütevazi özellikli uygun fiyatlı televizyon arayanlar tercih edebilirler. Kaliteli video izleme, internette dolaşma, televizyondan sosyal medya facebook, twitter gibi uygulamaları kullanmak istiyorsanız bu televizyon ihtiyacınızı karşılayamayacak ve performansından memnun kalmayacaksınız. Seg televizyon hakkında sorularınız veya görüşleriniz varsa aşağıdaki yorum bölümününden iletebilirsiniz.

/ /
Yorumlar
Puan:
Adınız :
Mail : Mail Adresiniz Kimseye Gösterilmez. Yorumunuza cevap verilirse size mail ile bilgi vereceğiz. Eposta adresinizi yazmak zorunda değilsiniz.
Mesajınız: