Pilsan Römorklu Traktör Bim`de Satışa Sunuluyor

Geçtiğimiz yıllarda yine bim markette kampanyalı olarak satışa sunulan dolu römorklu traktör bu yılda bim aktüel ürünleri kataloğunda yerini almış. Baharın gelmesi ile birlikte bahçesinde veya parklarda çocukların çok güzel vakit geçirebileceği bir oyuncak. Çocukların özellikle el ve ayak konsiyonu için direksiyondan kontrollü traktör ile toprak ve taş taşıyarak kaliteli zaman geçirmesini sağlayabilirsiniz. 3 yaşından büyük erkek çocuklar için ideal olan traktörün satış fiyatı 119.90 tl fiyat etiketiyle satılacak. Bim'de bulamazsanız yaklaşık fiyatlara internettende sipariş verebilirsiniz. 50 Kg ağırlığa kadar çok rahat taşıyo büyük adam bile binse herhangi bir sorun olmuyor. Özellikle toprak olan bahçelerde römorkunu doldurarak çocuklar çok güzel taşımacılık eğitimi yapıyorlar.

Bim Römorklu Traktör Özellikleri

Bime gelen pilsan römorklu traktörü kullanabilmesi için çocuğunuzun 3 yaşından büyük olması önerilir. Küçük çocukların ayakları pedallara yetişemeyeceği için sıkıntı yaşayacaktır.pilsan römorklu traktör

  • Taşıma kapasitesi 50 kg
  • Ayarlanabilir 6 kademeli koltuk
  • Kolay dönebilen direksiyon sistemi
  • direksiyondan havalı korna
  • Zemine göre ayarlanabilir ön takım sistemi
  • Zincir pedal sistemi
  • Römorklu ve hareketli damper sistemi

Pilsan traktör bim satış fiyatı 119 tl ike diğer elektronik marketlere baktığımızda pilsanın kendi sitesinde 179 tl fiyat etiketiyle satılıyor. Hepsiburada sitesinde aynı şekilde 179 tl fiyata satılıyor. Bu fiyatlara baktığımızda aklınızda çocuğunuz için traktör almak varsa hiç kaçırmadan 14 nisan 2017 cuma gününden itibaren satın alabilirsiniz. Haftalık indirimli ürünler kapsamında bim'de satışa sunulan pilsan traktör erkek çocukların araba merakını gidermek ve onlarla eğlenceli zaman geçirmek için iyi bir seçenek olacaktır. Traktörde akü olmadığı için pedal yardımıyla sürülmesi gerekiyor. Traktör fiyat ve performans açısından değerlendirdiğimizde benzer ürünlerden uygun fiyata satılıyor. Özellik olarak ise kaliteli pilastikten ve kolay kolay kırılmayacak kadar dayanıklı bir ürün olarak karşımıza çıkıyor.

/ /
Yorumlar
Puan:
Adınız :
Mail : Mail Adresiniz Kimseye Gösterilmez. Yorumunuza cevap verilirse size mail ile bilgi vereceğiz. Eposta adresinizi yazmak zorunda değilsiniz.
Mesajınız: