Pilsan Atılgan Akülü Atv Motor Bimde Satışa Sunuldu

Pilsan oyuncak kalitesiyle akülü atv motor 14 temmuzdan itibaren bim marketlerde satışa sunuluyor. Yazın sıcak ve serin havalarda çocuğunuzu parkta, bahçede kendi halinde oynayabileceği güzel bir oyuncak olacaktır. Erkek çocukların el ve ayak koordinasyonlarının gelişmesine yardımcı olabilecek Akülü atv yi bim marketten uygun fiyata etmin edebilirsiniz.

Daha önceleri elektronik marketlerde satışı yapılan pisan akülü atv stoklarda tükendiği için bir çok siteden kaldırılmış. Sanırım stokta ellerinde kaldığı için bim ile kampanya yaparak müşterilere satmaya çalışıyorlar.  Akülü motorun fiyatı ise piyasa koşullarında olduğunu ve indirimli olmadığını ifade edelim. Benzer özelliklerdeki dolu marka atv motor internette 230 tl gibi fiyatlara satılıyor.  bu atv aracında kumanda yer almadığı için trafik olan yerlerde çocuklarını bindirmemelisiniz.  Trafikten uzak çocuğunuzu kontrol edebileceğiniz park ve bahçelerde rahatlıkla kullandırabilirsiniz. 

Pilsan akülü atv motor

Pilsan 6v Akülü Atv Özellikleri

- Kullanım Yaşı : 36+ ay
- En Fazla Taşıma Kapaasitesi : 35 kg
- Hız : 3.5 km saat
- 6v 7Ah Akü
- 6v Arka Motorlar
- Aşırı ısınmaya karşı devre koruma
- Sökülebilir akü
- İleri geri vites özelliği
- 6 adet sesli müzikli korna
- Hareket halinde yanan farlar
- Sökülebilir koltuk
- Ergonomik spor model tasarım
- Kanserojen madde içermeyen çocuk sağlığına uygun hammaddelerden imal edilmiştir
- Pilsan akülü atv bim satış fiyatı : 299 tl

Türkiye'nin hemen her noktasına yer alan bim marketlerden satın alabileceğiniz akülü atv motoru yazın sıcak havalar geçmeden alabilirsiniz. Ürün hakkında soru ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümünden paylaşabilirsiniz.  Ürün hakkında detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız pilsan'nın kendi sitesini ziyaret ederek yada telefonla arayarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Uyarılar

Sevgili aileler bu tür akülü araçları çocuklarınız kullanırken mutlaka yanında ve yakınında bulunun. Çocuğunuzu asla gözünüzün önünden ayırmayın. Trafik olan yerlerde kullanmayın, kullanırsanızda mutlaka aile büyüklerinin kontrolünde olmasını sağlayın. Pilsan akülü atv motorda uzaktan kumanda özelliği yer almadığı için aracı çocuğunuzun kontrol etmesi gerekmektedir. Direksiyon hakimiyeti olmayan, sağa çevirdiğinde motorun sağa gideceğini, sola çevirdiğinde motorun sola gideceğini hesap edemeyen çocukları bindirmeyin.

Hoşçakalın !

/ /
Yorumlar
Puan:
Adınız :
Mail : Mail Adresiniz Kimseye Gösterilmez. Yorumunuza cevap verilirse size mail ile bilgi vereceğiz. Eposta adresinizi yazmak zorunda değilsiniz.
Mesajınız: