Mercedes Benz ML 350 Akülü Jeep Bim`de satılıyor

Havaların iyice ısınmasıyla birlikte parkta dışarıda oynamak isteyen çocuklar için bim'de satılan Mercedes Benz ML 350 akülü araba iyi bir alternatif olabilir.  Harici kumandasıyla çocuklarınızı güvenli bir şekilde oynatabileceğiniz araba peşin fiyatına 6 taksitli olarak satılıyor. Bim cuma günü indirimleri arasında gelen akülü arabanın fiyatı 349 tl olarak belirlenmiş.

Mercedes Benz ML 350 akülü arabanın dezavantajlarından birisi tek koltuklu olması. Özellikle kardeşi olan veya mahallede arkadaşlarını dolaştırmak isteyenler için sırayla binmeleri gerekmektedir.  20 kg taşıma kapaesitesine sahip arabanın 7 farklı müzik ve korna özelliği bulunuyor.  Önceki farları açıp kapatabileceğiniz düğmeler bulunuyor. Arabada 3.5 km/saat hız yapabilen 2 ayrı motor yer alıyor.

Çocukların güvenliği için araçta kltuğa sabitlenmiş emniyet kemeri bulunuyor. Bu aracı aldığınızda elinizde kumanda ile çocuğunuzun peşinde dolaşmanız gerekiyor. İyice araba sürmeyi öğrenene kadar trafik olan bölgelerde kullanmaması özenle tavsite ediliyor.  Özellikle ara sokaklarda araç trafiği olan noktalarda çocuklar için tehlike oluşturabilir.

 

mercedes benz akülü araba bimde

Haftalık bim kataloglarını inceleyerek ihtiyacınız olan ürünleri uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz.

/ /
4,0 / 5 Toplam : 1
Yorumlar
kadir 3.7.2017

araba güzel fiyat güzel ama araba yok ben nevşehir güzelyurt mahalesin deki magzanıza kaç defa gittim ama malesef alamadım çünkü tek bir araba geldi onuda ilk giren müşteri aldı biz healen bekliyoruz acaba gelecek mi cevap yazarsanız memun olurum

Puan:
Adınız :
Mail : Mail Adresiniz Kimseye Gösterilmez. Yorumunuza cevap verilirse size mail ile bilgi vereceğiz. Eposta adresinizi yazmak zorunda değilsiniz.
Mesajınız: