Lg Full Hd 80 Cm Ips Ekran Televizyon Özellikleri ve Bim Fiyatı

Toptan fiyatına perakende fiyatlarla ürünlerini satışa sunan bim, bu hafta lg Full hd 80 cm televizyonu indirimli olarak satışa sunuyor. 2 ay öncesinde 949 tl olan televizyonu fiyatı bu haftaya özel 799 tl fiyat etiketiyle satışa sunuluyor. Piyasada 1000 tl olan televizyonu 200 tl indirimli satın alabilirsiniz. 9 haziran 2017 cuma günü satışa sunulacak televizyonu satın almayı düşünüyorsanız en yakın bim markete giderek temin edebilirsiniz. Televizyonun ekran boyutu biraz küçük olduğunu belirtelim. Küçük odalar ve mutfağınızda kullanabilirsiniz ancak oturma odaları için yeterli gelmeyebilir.


Bim LG 32MN58HM Teknik Özellikleri

Bimde satışa sunulacak olan lg 32 inç 80 cm full hd televizyon özellikleri ve fiyatı ile incelediğimizde değerler aşağıdaki gibi;

Ekran Formatı : 16:9
Hdmı girişi: 2 adet mevcut
Usb girişi : var
Görüntü çözünürlüğü: 1920 x 1080 px
Ses : 2*5w speaker mevcut
Dahili uydu alıcısı : yok
Ağırlık : 6.5 kg
Bim LG 32MN58HM fiyatı: 749 tl Bu yazıyı yazdığımız 5 haziran tarihinde hepsi burada, istanbul bilişim ve vatan bilgisayarda aynı televizyonun fiyatı 1000 tl'ye satılıyordu.

Televizyonun eksik yönlerinden birisi içerisinde uydu alıcısı olmadığı için televizyonu aldıktan sonra ayrıca hd uydu alıcısı almanız gerekiyor. Uydu alıcılarının fiyatları 50 tl civarında işinizi görebilecek bir ürün bulabilirsiniz. Ancak dahili olmaması görüntü kirliliğine yol açabiliyor. Ayrıca 2 kumanda olacağı için küçücük televizyon 2 ayrı kumanda biraz sıkıtı olabiliyor ev içinde.

Bime gelen lg televizyon alınır mı?

Fiyat olarak baktığımıza piyasadaki piyatından ve muadillerinden daha uygun olduğu açık. Ancak dahili uydu alıcısının olmaması, ayrıca güç kaynağı kullanıyor olması sebebiyle duvara astığınızda sorunlar yaşayabilirsiniz.  Duvara asında usb takıp çıkarmak bayağı bir sorun oluyor.  Bim lg televizyonun monitör tv olduğunu hatırlatalım.  Piyasada uydu alıcısı bulunan full hd çözünürlükteki televizyonlar 1000 tl'nin üstünde fiyatlarla satılıyor.  Bime gelen lg led televizyonun teknik özelliklerini ve fiyatını incelediğimiz bu yazıda televizyon hakkında yorum ve sorularınızı aşağıdaki bölümden paylaşabilirsiniz. Geçtiğimiz hafta satışa sunulan a101 samsung 55mu7350 ultra hd televizyon özelliklerini inceleyebilirsiniz.

/ /
Yorumlar
Puan:
Adınız :
Mail : Mail Adresiniz Kimseye Gösterilmez. Yorumunuza cevap verilirse size mail ile bilgi vereceğiz. Eposta adresinizi yazmak zorunda değilsiniz.
Mesajınız: