Lenovo Vibe C A2020 Akıllı Telefon Özellikleri ve Bim Fiyatı

Bime akıllı telefon almak isteyenler için uygun fiyatlı Lanovo vibe c A2020 akıllı telefon 499 tl fiyatla geliyor. Telefonu ancak tek çekim veya nakit olarak satın alabilirsiniz. Kredi kartı taksitlendirmesi mümkün değil. Özellikleri ve fiyatı bakımından alınabilecek bir telefon. Bakıldığında 500 tl fiyata 5 inç ekran boyutunda ve 4 çekirdekli bir telefon sahibi oluyorsunuz.

Lanovo vibe a2020 kağıt üstünde özellikleri güzel gibi dursa bile gerçekte kullanırken aynı performansı alamayacağınız aşikar. Özellikle kamera performansı ve Ram kapasitesi konusunda sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu telefonu alırım google play'de ne bulursam indiririm kullanırım diye düşünüyorsanız yanılırsınız. 1 gb ram zaten çoğunu telefon kendisi kullanıyor çalışabilmek için sizin için ayrılmış çok az bir ram kapasitesi kalıyor. Buda bazı uygulamaları kullanamayacağınız veya kullanırken donmalar kasılmalar olacağı anlamına geliyor.

Telefonun pil kapasitesi 2300 mah standar 5 inç modellerde bulunan pil kapasitesi ne iyi ne kötü normal kullanımda 1 gün idare edebilir. Yoğun sosyal medya veya internet kullanımınız varsa yanınızda power bank denilen yedek şarj bataryalarından taşımanız gerekebilir.

Lenovo vibe a2020 model telefonda arkasında 5 mp'lik bir kamera yer alıyor. gün ışığında göze batmayacak resimler çekebilirsiniz ancak düşün ışık koşullarında veya eviçi çekimlerinizde aynı performansı alamazsınız.  Ön kamerası ise 2 mp bu kamera ile resim çektiğinizde ancak bir insan olduğu anlaşılabilir.  yada ön kamerayı açıp saçınızı tarayabilirsiniz daha fazlasını beklemek hayal olur. Siz en iyisi ön kamerası yokmuş gibi davranın.

lenovo vibe c a2020 akıllı telefon

Fiyat performans açısından iyi midir? bence bu fiyata sıfır telefon alıp kullanırken duvara fırlatmak yerine bu fiyatlara temiz ikinci el telefon almak daha mantıklı geliyor. Ancak bu benim görüşüm. Yok ben sıfır telefon alırım  ilk kullanan ben olurum diyorsanız sizin görüşünüze de saygı duyarım neden alıyorsunuz demem.

Lenovo vibe C A2020 özellikleri

  • 4.5 g uyumlu ( yalnız 150 mbps hıza kadar destekliyor. zaten ülkemizde 4.5 g hızı 10-20 mbps)
  • 5 inç ekran boyutu
  • 5 mp arka kamera 2 mp ön kamera
  • 8 gb depolama alanı
  • 1 gb RAM kapasitesi
  • Micro sim ve micro sd kart yuvası
  • Android 5.1
  • wi-fi var
  • Lenovo vibe c a2020 Fiyatı : 499 tl ( Nakit veya kredi kartı tek çekim ) taksit yok.

Bime gelen lenovo telefon aldığınızda itjalatçı firma tarafından iki yıl garantili olarak satın alıyor olacaksınız. Dilerseniz 0 212 912 0134 numaralı lenovo destek merkezinden telefonu almadan önce detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bime gelen lenovo vibe c A2020 akıllı telefon hakkında düşüncelerinizi bizimle paylaşır mısınız?

/ /
Yorumlar
Puan:
Adınız :
Mail : Mail Adresiniz Kimseye Gösterilmez. Yorumunuza cevap verilirse size mail ile bilgi vereceğiz. Eposta adresinizi yazmak zorunda değilsiniz.
Mesajınız: