İnstagram Takipçi Siteleri Kapanabilir

İnstagram doğal olmayan yollardan takipçi ve beğeni hizmeti sunan sitelere ve eklentilere karşı tavır almış görünüyor. Herkesin beğeniyle kullandığı instagram sitesinde popüler olmak takipçi sayınızla eşdeğer bir durum olduğu için kullanıcılar kendilerini popüler göstermek için takipçi sitelerine ücret ödeyerek kendisini takip edenleri artırıyorlardı. Tüm dünya üzerinde kullanıcılara 10 dolar karşılığında takipçi hizmeti sunan instagress isimli internet sitesi instagram'ın talebi üzerine sitelerini kapattıklarını duyurdular. Ülkemizde de çokça kullanılan instagram takipçi sitelerinin durumu ne olacak önümüzdeki günlerde belli olacak. Doğal olmayan yollardan yapılan takipçi ekleme ve beğeni alma yapan kişilerin hesapları uyarı yapılmaksızın kapatılıyor. Takipçi sitelerinden uzak durmak için 5 neden

  • Takipçi sitelerine kayıt olurken instagram kullanıcı adınız ve şifrenizi verdiğiniz için sizden isinsiz paylaşımlar yapılabilir.
  • instagram Hesabınız durduk yere birilerini takip etmeye başlayabilir.
  • Hesabınız bilginiz dışında kapatılabilir.
  • Şifrenizi bildikleri için hesap bilgileriniz değiştirilebilir.

İnstagram Hesabım Kapandı Normal yolların dışında takipçi siteleri ve programları aracılığı ile takipçi çoğaltmaya çalışırsanız hesapınız kapatılır. Paylaşımlarınızda sürekli olarak takip et, paylaş, beğen gibi kelimeler kullanırsanız gözünüzün yaşına bakmazlar. Ayrıca paylaştığınız içerikte alakasız çok fazla etiket kullanımı yaptıysanız hesabınız risk altındadır. Bir hesabın gerçek olup olmadığını anlamak çokta zor olmadığı için instagramda bunu çeşitli programlar ve eklentiler aracılığı ile yapılıyor. Spam filtrelerine takılan hesaplar otomatik olarak kapatılıyor ve bir daha açılması neredeyse imkansız oluyor. Yaptığınız onca paylaşım, çalışma belkide ticareti instagram butiğiniz yaptığınız hatalar yüzünden kapatılıyor. İnstagram'ın artık internet olmadanda çalışabileceğini biliyormuydunuz? şimdilik özellik aktif değil ancak önümüzdeki günlerde kullanılması bekleniyor.

/ /
Yorumlar
Puan:
Adınız :
Mail : Mail Adresiniz Kimseye Gösterilmez. Yorumunuza cevap verilirse size mail ile bilgi vereceğiz. Eposta adresinizi yazmak zorunda değilsiniz.
Mesajınız: