Hometech Ht Book 14 Quad Notebook

Bu yıl okullarını başarı ile tamamlayan öğrencilere karne hediyesi olarak bim'de satışa sunulan hometech ht book 14 quad notebook windows 10 bilgisayarı indirimli olarak satın alabilirsiniz. Çocukların oyun oynayabileceği, internette dolaşabileceği özeliklere sahip notebook windows 10 işletim sistemi ile geliyor. Oyun performansının ötesinde internette işlemlerinizi yapabileceğiniz, video izleyebileceğiniz mütevazi özellikleri ve kapasitesiyle hometech laptop piyasa fiyatında satılıyor.

İntel Quad core atom işlemciye sahip bilgisayarın işlemci numarası Z3735F ve 14.1 inç ekran büyüklüğüne sahip. Windows 10 işletim sistemi yüklü olarak gelen bilgisayarın ekran çözünürlüğü 1366*768 px piyasanın biraz altında bir değer olarak karşımıza çıkıyor. Bilgisayarın fiyatının uygun olmasından ötürü çok fazla performans beklemek doğru olmaz. Ayrıca sistemde windows 10 yüklü olması dolayısıyla 2 gb olan ram kapasitesinin bir çoğunu kullanarak sistemi yavaşlatacaktır.

Wireles bağlantıya imkan sunan bilgisayar ile kablosuz ağlara bağlanabilirsiniz. Türkçe klavye desteği ile alışmış olduğunu klavye deneyimini bu bilgisayarda sürdürebilirsiniz. Ddr3 ram 1066MHz ramların kullanıldığı notebookta 2 gb ram kapasitesi bulunuyor.

 

Hometech Ht Book 14 Quad Notebook Teknik Özellikleri

İşlemci Türü: İntel Quad Core Z3735F
Ram kapasitesi : 2 gb 1066 Mhz
Disk Kapasitesi : 32 gb
Ekran boyutu : 14.1 imç
Ekran Çözünürlüğü : 1366*768
Wi-fi bağlantı : var
bluetooth desteği : var
Garantisi : 2 yıl garantili
Fiyatı : 675 tl

Piyasa Fiyatı : Bu yazıyı yazdığımız 26 mayıs 2017 tarihinde teknosada 849 tl,  Hepsi Burada 737 tl fiyata satılıyordu.  Bu ürünü almayı düşünenler için uygun fiyatlı olarak bim marketlerden 2 hazirandan itibaren satın alabilirler.

Geçtiğimiz günlerde a101 markete derin dondurucu geldiğinde yazdığımız inceleme yazımızı okuyarak stokta kalan ürünleri satın alabilirsiniz. Altus al 1003 derin dondurucu yazımız burada.

Hometech notebook alınır mı?

Hometech notebookun ucuz ve alt seviye özellikler içermesi sebebiyle iş ve profesyonel oyun amacıyla bu bilgisayar işinizi göremeyecektir. İnternette siteleri gezinme, sosyal medya hesaplarınızı kontrol etmek ve video izlemek için bu bilgisayarı kullanabilirsiniz.  Aklınıza takılan soru ve yorumları aşağıdaki bölümden iletirseniz kısa süre zarfında yardımcı olmaya çalışıcağız.

/ /
Yorumlar
Puan:
Adınız :
Mail : Mail Adresiniz Kimseye Gösterilmez. Yorumunuza cevap verilirse size mail ile bilgi vereceğiz. Eposta adresinizi yazmak zorunda değilsiniz.
Mesajınız: