Hi-level 50 İnç Led Televizyon İncelemesi A101 Fiyatı

A101 markete 16 şubat 2017 tarihinde yepyeni bir model olan hi-level 50 inç full hd özellikleri ve 127 cm ekran büyüklüğü ile düz televizyon izleme özelliğindenbaşka bir özelliği olmayan televizyon geliyor. Özellikle cafe gibi iş yerlerinde duvara asıp firmanızın tanıtımlarını döndürebileceğiniz veya cafede müzik kanallarını izleyebileceğiniz model geliyor.

Hi-lvel 50 inç televizyon içerisinde kendinden uydu alıcı cihazı barıntırıyor. Kutunun içinden çıkan basit duvara asma aparatı sayesinde dilerseniz montajını yparak duvara asabilirsiniz. Almış olduğunuz bu televizyonu vestel müşteri hizmetlerini arayarak ücretli kurulum yaptırabilirsiniz.  Kurulum ücreti genellikle bölgeye göre değişmekle birlikte 20-50 tl civarlarıda birücret istiyorlar. 

Hi-level televizyonun kurulumunu kendiniz yaptığınızda taşıma sırasında kırık çatlak veya herhangi bir zedelenme söz konusu ise bunu sizin yaptığınızı düşünürler ve tamir için ücret isteyeceklerdir. Servis aracılığı ile kurulum yaptırırsanız televizyonda kırık çatlak birşey varsa servis yenisi ile değiştirecek yada mağduriyetinizi giderecektir.

Hi-Level 50 İnç Televizyon Alınır mı?

A101 markete 16 şubat tarihinde satışa sunulacak olan hi-level 50 inç full hd televizyon fiyat olarak  muadillerinin altında bir fiyatla satılıyor. 4k görüntü kalitesi veya televizyonum internete girsin istiyorsanız bu televizyon işinizi görmeyecektir. Bu cihazı aldığınızda yalnızca uydu kablosunu bağlayrak televizyon izleyebilirsiniz uydu kanallarında yer alan radyo programlarını dinleyebilirsiniz.

Hi-level 50 inç televizyonun ekran yenileme hızı kağıt üstünde 200 hz yazıyor ancak bu tür modellerde genellikle kutu üstünde daha yüksek rakamlar televizyonun arkasında ise gerçek rakam daha düşük ekran yenileme hızları yazıyor.  Alacak olduğunu bu cihaz 2 yıl vestel garantisi altında satılıyor olacak.

Kendim yine vestelin bir diğer ürünü olan Seg 50 inç modelini almıştım yıllardır sorunsuz çalışıyor. Ekran görüntüsü muadillerine göre iyi ancak LG samsung gibi kaliteli panellerle karşılaştırdığımızda ekran görüntü kalitesinin soluk olduğunu fark edebiliriz.  Ses kalitesi yine diğer modellere göre biraz düşük ama rahatsız etmiyor.  Açık alanda kullanacaksanız ayrıca bir hoparlör takmanız gerekebilir.

a101 hi-level 50 inç televizyon

A101 hi-level 50 inç led televizyon yakkında merak ettiklerinizi yorum bölümünden yazabilirsiniz. Ayrıca daha önce hi-level'in benzer modellerini kullanmış olanları görüşlerini paylaşırlarsa iyi olur.  Hi-level televizyon fiyatı 1249 tl olarak belirlenmiş. Kredi kartına taksitle almak isterseniz 216,50*6 =1299 Tl taksit yapabilirsiniz.

/ /
Yorumlar
Puan:
Adınız :
Mail : Mail Adresiniz Kimseye Gösterilmez. Yorumunuza cevap verilirse size mail ile bilgi vereceğiz. Eposta adresinizi yazmak zorunda değilsiniz.
Mesajınız: