Hi-level 39 inç Uydu Alıcılı Led Televizyon İncelemesi

A101 markete 6 temmuz perşembe günü hi-level 39 inç led televizyon satışa sunulacak. Haftanın aktüel ürünleri arasında satılan televizyon full hd ekran çözünürlüğüne sahip televizyonu 1199 tl fiyata kredi kartıyla 6 taksite satın alabilirsiniz.  Kendinden dahili uydu alıcısına sahip televizyonu aldığınızda ayrıca bir uydu alıcısı almanıza gerek kalmadan çalıştırabilirsiniz. Tek kumanda ile uydu alıcısını ve televizyonu kumanda edebilirsiniz. Televizyonda smart özelliği olmadığı için internete bağlanamazsınız.

A101'de satılan televizyonda 1 adet scart girişi, 2 adet HDMI girişi 1 adet usb girişi ve Usb üzerinden film izleme özelliği bulunuyor. Belirtmek isterizki Usb cihazınızda bulunan 4k videoları izlerken görüntü alamazsınız. Kutunun içinden çıkan duvara asma aparatı ile odanızın duvarına asarak pratik bir şekilde kullanabilirsiniz.

Hi-level 39 inç Televizyon Özellikkleri

Aktüel ürünler Kapsamında marktte satışa sunulan Hi-level 39 inç full hd televizyon özelliklerini incelediğimize standar full hd özelliği dışına başka bir fonksiyonu yer almıyor.

a101 hi-level led televizyon

- Görüntü Kalitesi : Full Hd 1920*1080 px
- Dahili Uydu Alıcısı : Televizyonda uydu alıcısı var
- HDMI girişi: Mevcut
- Usb Girişi : 1 adet usb girişi
- Usb video oynatma: Mevcut
- Bilgisayar bağlantısı: Mevcut
- Ekran Yenileme Hızı . 200 hz
- Ekran boyutu: 39 inç 99 cm
- Hi-level televizyon fiyatı : 1199 Tl ( 207,83*6 taksit)

Hi-level 39 inç televizyon alınır mı?

Arkadaşlar uygun fiyatlı ufak ekran boyutunda full hd özellikli bir televizyon arıyorsanız bu televizyon sizin için çözüm olabilir. İlk aldığınızda ekranın büyüklüğü sizin için yetersiz gelebilir ancak zamanla gözünüz alıştığında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Vestel garantisi altında satılan televizyonu aldığınız tarihten itibaren 2 yıl garantili olarak kullanabilirsiniz.  Daha önce marketlere gelen 55 inç ultra hd televizyon özelliklerine buradan bakabilirsiniz.

/ /
Yorumlar
Puan:
Adınız :
Mail : Mail Adresiniz Kimseye Gösterilmez. Yorumunuza cevap verilirse size mail ile bilgi vereceğiz. Eposta adresinizi yazmak zorunda değilsiniz.
Mesajınız: