Çiftçilerin Yardımcısı Chapello M4 Çapa Aparatı

Özellikle dağlık alanda tarım ile uğraşan çiftçilerin yeni yardımcısı olmaya aday chapello M4 çapalama aparatı traktör gibi makinelerin giremediği arazilerde çiftçilerin yardımcısı olacak. Türkiye'de yeni gelişen çapalama aparatlarının ilereyen dönemlerde farklı versiyonları ve çeşitleri çıkacaktır. Yeni bir model olan chapello tırpan ucu çapalama aparatı ile artık fındık fidan dipleri temizleme ve meyve fidanlarının diplerini temizlemek daha kolay olacak. Chapello M4, büyük tarım makinelerinin giremediği alanlarda üreticilerin bir numaralı yardımcısı olacak. Fındık diplerinde, seralarda, meyve bahçelerinde ağaçların diplerini m4 ile kolaylıkla çapalayabilirsiniz. Zararlı otla mücadelenin en iyi yöntemlerinden birisi olan çapalama ile ağaçların su almasını sağlayabilirsiniz.

Meyve Bahçelerinde Chapello M4

chapello m4 çapalama aparatı Traktör ile toprağın işlenmesinin mümkün olmadığı dağlık alanlarda, sık meyve fidanlıklarında chapello ile işinizi rahatlıkla görebilirsiniz. Normal kazma veya bel ile çapalamaktan çok daha hızlı ve yorulmadan çapalama yapabilirsiniz. Özellikle ilk baharda toprağın daha yumuşak olduğu zamanlarda çok daha kolay bir şekilde toprağı işleyebilirsiniz.

Fındık Dibi Havalandırma

chapello m4 ile fındık dibi temizleme Chapello m4 çapa aparatı ile orta Karadenizde yer alan Ordu, samsun gibi dağlık bölgelerdeki fındık bahçelerinin temizlemesini chapello ile hızlıca yapabilirsiniz. Yamaç arazilerde makinelerin giremediği fındık tarlalarında chapello işinizde yardımcınız olacak. İlkbaharda fındık ocağının çevresindeki toprağı bir kaç santim karıştırarak toprağın havalanmasını sağlayabilirsiniz. Fındık fidanlarının bacakları yüzeye yakın olduğu için yüzeysel olarak işleme yapmanız gerekmektedir. Bu noktada chapello tam işinize uygun olarak imal edilmiş, 5 cm'e kadar toprağı işleme olanığı sunmaktadır.

Chapello M4 Nasıl Kullanılır?

Chapello m4 çapalama aparatını kullanabilmeniz için sırttan veya yandan tırpan motorlarına takarak kullanabilirsiniz. Bunun için ideal olan 2 bg gücünden daha yüksek bir tırpan motoru kullanabilirsiniz. Daha düşük güçte motor ile kullanmaya çalışırsanız motoru yoracak ve performans alamayacaksınız. Güçlü motor ile kullandığınızda motra daha az gaz vererek toprağı işleyebilirsiniz. Husqvarna veya stihl gibi karadenizde çok kullanılan güçlü tırpanları tercih edebilirsiniz. Chapello normal bahçelerin temizliğinde kullandığımız tırpan motorlarının ucuna takılan bir aparat olarak kullanılıyor. Bilenler bilir tırpan motorlarının ucuna farklı aparatlar takılarak kullanılabiliyor. Chapello m4 ise toprak işleme amacıyla imal edilmiş ve kolaylıkla bakım gerektirmeden kullanabileceğiniz bir makine.

Çapa Aparatı Fiyatları

Ürünler yeni olduğu için fiyatların biraz yüksek olduğunu ifade edebiliriz. GÜnden güne düşen fiyatlar ve özellikle internetteki kampanyaları takip ederek uygun fiyatlarla chapello m4 satın alabilirsiniz. Şu an piyasada 400 tl fiyata satılan chapello m4 internetten kampanyalarla ve kuponlarla birlikte 350 tl civarında taksitli olarak satın alabilmeniz mümkün. Şu anda m4 satan firmalar arasında aşırı bir rekabet söz konusu olduğundan önümüzdeki günlerde fiyatların dahada düşmesini bekliyorum. Daha uygun fiyatlara orjinal olmayan ve performans alamayacağınız ürünleri almak yerine kaliteli bir ürüne 1 defa para vermeniz mantıklı olacaktır. Chapello M4 çapa aparatı için internette yapılan kullanıcı yorumlarını araştırdığımızda kullanıcılar genellikle performansından memnunlar, taşlı arazilerde sıkıntılı olduğunu, içinden kurulum klavuzu çıkmadığını ve kurulum için gerekli olan anahtar takımının kutunun içinden çıkmadığını ifade ediyorlar. Sipariş verdiğinizde internette yer alan chapello M4 kurulum videolarını izleyerek evinizde kendiniz kurabilirsiniz.

Tanıtım Videosu

Chapello M4 Kurulumu

İnternette satılan chapello m4 ürün kullanımı ve kurulumu ile birlikte işe yararmı siz ne düşünüyorsunuz? satın almak isteyen kullanıcılar için chapello m4 alınır mı? siz ne dersiniz.?

/ /
Yorumlar
Puan:
Adınız :
Mail : Mail Adresiniz Kimseye Gösterilmez. Yorumunuza cevap verilirse size mail ile bilgi vereceğiz. Eposta adresinizi yazmak zorunda değilsiniz.
Mesajınız: