Blogger Yeni Şablonları Devreye Soktu

Yayınlanmaya başladığı günden bu yana standart tasarımlar ile yayınlanan blogger blogspot siteler artık html5 formatında yeni tasarımları kullanıcılara sundu. Blogspot siteniz varsa temalar bölümünden yeni tasarımları test ederek performanslar ve görünümler hakkında yeni deneyimler elde edebilirsiniz. Eski temalar ile yeni temalar arasında google page speed testi yaptık ve testlerin hemen hemen birbirine çok yakın %80 üzerinde çıktığını gördük. Sayfanızın hız değerlerini önemsiyorsanız aşağıdaki yaptığımız testlere göz atmanızı öneririz.

Eski tasarım hız değerleri

Eski blogger tasarımı üzerinde yaptığımız gmetrix %89 ve google page speed %78 hız değerlerini verirken, yeni tasarım olarak "önemli" temalardan birisini seçtik ve yaptığımız testler oldukça iyiydi. blogger eski tasarım hız verileri

Blogger Yeni Tasarım Hız değerleri

Aynı blogspot siteyi yeni tasarımı uygulayarak yaptığımız hız testleri eskisine oranla çok iyi çıktı. Özellikle mobil kullanıcılar için önemli olan hız verileri arama kriterleri arasında önemli bir yer tutuyor. Blogger yeni tema hız verileri Evet arkadaşlar blogspot üzerinden yayın yapıyorsanız sizde bir an önce yeni tasarımlara geçmenizde fayda var. İnternette bir çok sitede yer alan yeni temalardan bularak kullanabilirsiniz. Daha sonra bu yeni tasarımlara ve eski tasarımlara adsense kodu nasıl ekleniyor detaylıca inceliyor olacağız. Özellikle bloggerda yazı içine reklam ekleme olayını bir çok kimse yapamıyor. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere.

/ /
Yorumlar
Puan:
Adınız :
Mail : Mail Adresiniz Kimseye Gösterilmez. Yorumunuza cevap verilirse size mail ile bilgi vereceğiz. Eposta adresinizi yazmak zorunda değilsiniz.
Mesajınız: