A101 Hi-level 55hl500 Uydu Alıcılı Led Televizyon A101 Fiyatı

A101 markette haftalık indirim kampanyaları çerçevesinde hi-level 55hl500 55 inç led televizyon kampanyalı fiyatla geliyor. Bu hafta büyük ekranlı 140 cm büyüklüğünde bir televizyon almak isteyen kullanıcılar için alınabilir bir televizyon. Televizyonun büyük ekran olma özelliğinin dışında bir fonksiyonu bulunmuyor.

Bu televizyonu alarak özellikle cafe gibi iş yerlerinde müşterileriniz için kullanabilirsiniz. Lokantalarda dev ekranda maç keyfi için kullanabilirsiniz. Televizyonun içinde kendi uydu alıcısı var ayrıca bir hd uydu alıcısı almanıza gerek kalmıyor. Uydu alıcısı içinde olduğu için tek kumanda üzerinden hem televizyonu hemde uydu alıcısını kontrol edebilirsiniz.

Hi-level 55hl500 model televizyonda HDMI girişi sayesinde yedek usb cihazlarınızdaki filmleri videoları televizyondan izleyebilirsiniz. Ancak 4k Videoları oynatamazsınız. Televziyonun fiyatını muadilleri ile karşılaştırdığımızda piyasa fiyatlarından biraz aşağıda olduğunu görüyoruz.

Hi-level 55hl500 televizyon özellikleri ise şöyle;

- Dahili uydu alıcısı var içerisinde
- 2 adet HDMI girişi var
- 1 Adet scart girişi var
- VGA üzerinde bilgisayar bağlantısı yapabilirsiniz. Bilgisayardaki görüntüleri televizyon ekranından izleyebilirsiniz.

- Bu televizyon 2 yıl vestel garantisi altında satılıyor. 0850 222 4123 numaralı vestel servislerini arayarak ücretli kurulum yaptırabilirsiniz. Televizyonun kurulumunu basit bir şekilde kendinizde yapabilirsiniz. Ancak taşıma sırasında televizyonda kırık çatlak vs olmuşsa bu hasarı sizin verdiğinizi düşüneceklerdir.

hi-level 55hl500 Led televizyon

1 aralık 2016 perşembe günü marketlerde satışa suulan televizyonu markete gelip gelmediğini öğrenmek için kasiyerlere sorabilirsiniz. Böyle büyük ürünler tezgaha koyulmuyor genellikle depoda bekletiliyor. Yakınlardaki diğer a101 market stoklarında kalıp kalmadığını öğrenmek için yine market görevlisi ile konuşarak bilgi alabilirsiniz.

 

/ /
Yorumlar
Puan:
Adınız :
Mail : Mail Adresiniz Kimseye Gösterilmez. Yorumunuza cevap verilirse size mail ile bilgi vereceğiz. Eposta adresinizi yazmak zorunda değilsiniz.
Mesajınız: